Thursday , 22 February 2018

Emri im eshte Sonila jam nje mami une lagem me djemt e ri por me…


para ca kohesh ne Durres isha vet ne pushim se burri ishte ne itali njoftova nji djal 20 vjeq me thiri ne banes
quni ishte nga kosova U shtrime ne krevat,ajo filloj e me fus duart dhe te me lepije teksa unee zhvesha dhe fillova ta ferkoj,oohhhh me pelqente profumi i saje,menyra sesi leviste dhe si me trajtonte aq embel.te them te drejten dinte ti trajtonte femrat,filloj me gjuhe te me lepij pidhin teksa une terbohesha nga kenaqesia dhe fillova te lengezoj,fillova te renkoj dhe asaj i pelqente shume dhe vazhdonte te peshperiste…ohhhhh shpirt sa te kam enderruar… kliko ne reklame per me teper…