Sunday , 25 February 2018

EKSKLUZIVE: Shitet Urgjent Golf 4 në Kosovë, cmimi 700euro, ja detajet / VIDEO

EKSKLUZIVE: Shitet Urgjent Golf 4 cmimi 700euro, ja detajet…Posedon klima tronik, gjamat elektronik, abs, esp, Alarm, Mbyllje qendrore me digitron 2 qelsa, 6 Shpjetsi + R, Fellne 17, Viti 29.10.2001 dhe është në gjendje të shumë mirë, vetura shitet urgjent për arsye financiare, Për më shumë ju sjellim edhe videon se si duket vetura, Klikoni poshte reklamen dhe ju hapet video dhe numri i telefonit të pronarit: