Thursday , 22 February 2018

E veja përdhunohet nga dy burra dhe i hedhin acid në organet gjenitale


Nëna e tre fëmijëve është përdhunuar nga dy burra dhe më pas torturuesit i hodhën acid në organet gjenitale. Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në zonën Ghoorpur të lagjes Allahabad në shtetin indian të Uttar Pradesh…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: