Friday , 23 February 2018

E turpshme çfarë bën qeni i Dafinës me jastëk


Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri sikurse shumë yje të njohura të estradës është shumë aktive në rrjetet sociale.
Dafina pothuajse çdo ditë publikon imazhe nga përditshmëria e saj, transmeton Gazeta Express.
Këngëtarja e njohur i do shumë kafshët dhe këtë më së miri mund ta vëreni përmes fotografive e videove që ajo publikon në rrjetet sociale.
Dafina së fundmi në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një video ku shihet qeni i saj duke bërë seks me jastëk.Ky veprim i qenit duket se e ka habitur këngëtaren e njohur…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: