Thursday , 22 February 2018

E përlotur, Xheni dërgon një mesazh nga Italia: M’vjen keq që ndodhi kështu


Ndarja e çiftit të famshëm Xheni e Benardi e më pas edhe largimi i tyre nga spektakli i kërcimit “Dance with me”, ishin dy lajme bombë për fansat e tyre pasi gjithçka ndodhi shumë shpejt.

Benardi dhe Xheni
Mos prezenca e çiftit sot në “Dance with me” konfirmoi largimin e tyre nga gara, megjithatë me një videomesazh për fansat, Xheni ka zbuluar edhe arsyen pse nuk e vazhdonte dot konkurrimin…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: