Thursday , 22 February 2018

E mahnitshme! Shikoni si ‘’sozia’’ e Elvana Gjatës imiton këngëtaren tek emisioni Luanës [VIDEO]


Ato gjithmonë janë përfolur për ngjashmërinë e frikshme që kanë me njëra-tjetrën
Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të preferuara shqiptare dhe tani ajo po synon të depërtojë në tregun ndërkombetar dhe kënga e saj e fundit ishte në bashkëpunim me Dj e njohur, David Guetta. Elvana gjithashtu është përfolur shumë edhe për miqësinë e saj me moderatorin e njohur, Jonida Vokshi. Të dyja gjithmonë janë përfolur për ngjashmërinë e tyre dhe se shpesh herë mendojnë se janë “binjake”. Por këtë herë e ftuar në emisionin “Shiko kush LUAN” e Luana Vjollcës, moderatorja e ka imituar këngëtaren Gjata dhe vërtet duket sikur të ishte Elvana në atë skenë. Shikoni videon më poshtë në minutën 18:13 për të parë imitimin e Jonidës…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: