Monday , 19 February 2018

E fundit: Sapo ndodhi tronditet Tirana vdes gruaja e…


Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Paskuqan, ku ka rënë nga kati i dytë i banesës, 78-vjeçarja K.R., e cila ka gjetur vdekjen në spital.Nga veprimet hetimore rezultoi se, e moshuara vuante nga skleroza dhe kryente veprime të pakontrolluara.Dyshimet paraprake janë se e ndjera është hedhur nga lartësia, në gjendje të rënduar psikologjike.Lidhur me këtë ngjarje materialet i’u referuan Prokurorisë së Tiranës për ndjekje të mëtejshme.Per te pare videon kliko ne reklam per me shume shiko videon….