Thursday , 22 February 2018

E fundit: Sapo ndodhi, Tronditet Shqiptaria, u vra djali i… (Video)


E fundit: Sapo ndodhi, Tronditet Shqiptaria, u vra djali i…

Një Porsche 911 Turbo S, veturë sportive u nda në dy pjesë duke u shndërruar në një grumbull hekurash dje gjatë një aksidenti, ku thuhet se është djali i një biznismeni te forte shqiptar A.A, Djaloshi humbi kontrollin me veturen luksoze ku ishte me shpejtesi rreth 210km/h, Ja video e aksidentit, shtypni reklamen dhe shikoeni, kujdes pamjet: