Thursday , 22 February 2018

E fundit: Sapo ndodhi, Tronditet Kosova u vra djali i… (Video)


Një Porsche 911 Turbo S, veturë sportive u nda në dy pjesë duke u shndërruar në një grumbull hekurash dje gjatë një aksidenti në qendër të kryeqytetit rus,Moskë.Sipas televizionit rus, RT, dy të rinj vdiqën në aksident pasi shoferi humbi kontrollin e automjetit luksoz në një rrugë të lagur nga shiu,pasi po voziste me një shpejtësi prej më shumë se 150 km/h.. flitet se aty u vra djali i…per te vazhduar me tej kliko ne re klame..dhe prit 3 sekonda