Thursday , 22 February 2018

E fundit para pak minutash rreperi Don Arbas vellau i kengtares Arta Bajrami ka sulmuar.. (Video)


Express nga burime të sigurta ka mësuar se njëri nga personat që e sulmoi sot në qendër të Prishtinës doktor Ilir Tolajn është reperi Don Arbas (vëllai i këngëtares Arta Bajrami), ndërsa personi tjetër është i afërm i tij, pasi që e ka mbiemrin Bajrami.
Tolaj u sulmua fizikisht me shufër të hekurit nga Don Arbasi dhe një i afërm i tij pas një mosmarrëveshjeje në trafik. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 14:00 në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë…shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam: