Friday , 23 February 2018

Dy orë para se Haradinaj të zgjedhet kryeministër, shikojeni se çka ndodhi në familjen e tij në Gllogjan (Video)

Dy orë para se Haradinaj të zgjedhet kryeministër, shikojeni se çka ndodhi në familjen e tij në Gllogjan (Video)

Babai i Ramush Haradinajt, Hilmi Haradinaj, pak para se djali i tij të votohet për kryeministër të vendit, ka thënë se Kosova i ka borxh djalit të tij.
Këtë borxh, Hilmi Haradinaj, shpreson se Kosova do t’ia kthejë sot Ramush Haradinajt.“Presim që, dhashtë zoti, sot të shkojë gjithçka për mirë. Jemi pak me ngarkesë, por mendojë se do të përfundojë mirë. Ramushi duhet dhe do ta kalojë edhe këtë sfidë, sepse Ramushi, jo që është i joni, por ka dhënë shumë për Kosovën, bashkë me familjen e vëllezërit dhe Kosova i ka borxh Ramushit”, në një intervistë për Klan Kosovën…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: