Thursday , 22 February 2018

Dhimbje e lot…Adela përcillet në banesën e fundit


Pas përfundimit të homazheve në kujtim të gazetares së njohur Adelajda Xhamani, trupi i pajetë po përcillet për në banesën e fundit.
Të pranishëm në këtë ceremoni mortore ishin familjarë miq, kolegë që i dhanë lamtumirën gazetares 31 vjeçare.
Në ceremoninë e lamtumirës ishte i pranishëm dhe ish partneri i saj Bjordi Mezini.
Adelajda u nda nga jeta mëngjesin e së djelës nga një atak në zemër në banesën e saj në Tiranë….KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: