Thursday , 22 February 2018

Daçiq: Çfarë duhet të bëja, të vrisja Erdoganin? (Video)


Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq edhe një herë ka qenë në qendër të mediave sociale duke treguar aftësitë e tij në të kënduar.Këtë herë, përcjell Telegrafi, ai një gjë të tillë e ka bërë para Presidentit turk, Rexhep Tayip Erdogan…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: