Friday , 24 November 2017

Video

Ja ku e kishte kaluar natën 4-vjeçari i humbur në Mramor! VIDEO

Fëmija 4 vjeç nga Mramori, i cili kishte humbur mbrëmë, gjatë tërë natës kishte qëndruar në një objekt, i cili gjendet afër një antene në bjeshkët e Mramorit.Sipas informacioneve që ka siguruar Indeksonline, 4-vjeçari kishte fjetur në këtë objekt dhe me t’u zgjuar në mëngjes ishte nisur për në shtëpi, …

Artikulli i plotë »

VIDEO BOMBE / Momenti kur Ministrja e re Shëndetësisë, surprizonte Ramën kryebashkiak

Në fakt Shqipëria është një vend i vogël dhe njerëzit janë shumë të vëmendshëm sidomos përsa i përket zhvillimeve politike. Kjo ka ndodhur edhe me ministren e sapoemëruar në krye të Shëndetësisë Ogerta Manastirlliu. Deri më tani ajo ka mbajtur postin e kreut të QSUT-së, ndërsa pas shkarkimit të Beqajt …

Artikulli i plotë »

Gazetarja ‘’lë kokrrën e namit’’ në trasmetim ‘’live’’, e pabesueshme ajo që i ndodh (Video)

Gazetaret gjithmonë janë serioze dhe shumë të kujdesshme në punën e tyre, pasi ajo ndiqet nga një audiencë tepër e madhe. Një gazetare italiane, ndonëse ka 26 vite në këtë fushë, këtë herë duket se nuk u tregua e kujdesshme. Një krizë të qeshurash ka sjellë një moment aspak të …

Artikulli i plotë »

Juria u tall keq me veshjen e tij, ndërsa ai përloti dhe ngriti gjithë publikun në këmbë(Video)

Për shumë njerëz, stili dhe paraqitja kanë shumë më tepër rëndësi se sa aftësia për të bërë dicka të bukur, dicka që të përcjellë emocione tek audienca. Gjatë një audicioni, një konkurent kishte habitur të gjithë me veshjen e tij, aq sa juria e shikonte në mënyre ironike (tallëse), por …

Artikulli i plotë »