Friday , 23 February 2018

Video

Kim Mehmeti nga “Çadra e Lirisë” në Tiranë: Dua një Shqipëri që kur të flasë Tirana të dridhet Shkupi! (VIDEO)

Shkrimtari shqiptar Kim Mehmeti ka deklaruar nga çadra e Lirisë në Tiranë se ai është i interesuar për një Shqipëri të fortë dhe me shtet të drejtë, e jo parti të fortë, e shtet të dobët. “Mirëmbrëma, ju përshëndes të gjithëve dhe mos harroni se para jush keni një shrimtar, …

Artikulli i plotë »

Shikojeni momentet me interesante të ”Përrallës me Tupan” (Video)

Këtë javë në emisionin “Përallë me Tupan” nën udhëheqjen e shoëmen-it Valon Maloku, përveç humorit ka edhe shumë të ftuar interesantë. Mysafirë në këtë emision ishin Robert Berisha, Genc Prelvukaj dhe Ana Mehmetaj. Humor dhe shumë të qeshura do të ju sjellin aktorët e dikurshëm të Përrallës si: Shpëtim Desku …

Artikulli i plotë »