Friday , 24 November 2017

Video

LAJM ALARMUES:“Djali im vdiq nga kjo bimë helmuese”, kujdes fëmijët i vret për 1 minutë dhe të rriturit për 15

Pasi i ndodhi fatkeqësia me fëmijën e saj, nëna e djaloshit e shpërndau këtë informacion për të gjithë që të ruajnë fëmijët dhe veten nga kjo lule vdekjeprurëse. Historia e trishtë e jetës së saj filloi atëherë kur Esteban, djali i saj 5 vjeç po luante me këtë bimë, madje …

Artikulli i plotë »

“Fate të kryqëzuara”/ I pafati Xhihan, pas Gylserenit vdes edhe Ajshe (VIDEO)

Seriali turk “Fate të lidhura”, një prej më të ndjekurve në vend, vijon të dhurojë surpriza të tjera. Personazhi kryesor Xhihani 20 vjet pas martesës me Dilarën, dashuruhet me Gylserenin, nënën e vërtetë e Xhansusë. Por në ditën e dasmës, Gylsereni vritet duke mbrojtur Ozanin. Pas një kohe Xhihani do …

Artikulli i plotë »

Kim Mehmeti nga “Çadra e Lirisë” në Tiranë: Dua një Shqipëri që kur të flasë Tirana të dridhet Shkupi! (VIDEO)

Shkrimtari shqiptar Kim Mehmeti ka deklaruar nga çadra e Lirisë në Tiranë se ai është i interesuar për një Shqipëri të fortë dhe me shtet të drejtë, e jo parti të fortë, e shtet të dobët. “Mirëmbrëma, ju përshëndes të gjithëve dhe mos harroni se para jush keni një shrimtar, …

Artikulli i plotë »