Thursday , 22 February 2018

ShowBizi

Shpërthen Aferdita Dreshaj, ofendon rëndë Shpatin, Ai është si një fëmijë, ai nuk meriton një femër si unë..(Video)

Aferdita Dreshaj, ofendon rëndë Shpat Kasapin, Ai është si një fëmijë, ai nuk meriton një femër si unë, e zura duke më tradhtuar me….Afërdita Dreshaj ishë e fejuara e Shpat Kasapit, ka hedhur akuza te renda drejt ti, duke e quajtur një fëmijë, dhe se nuk ishte i duhuri për …

Artikulli i plotë »

Çmendet Rozana Radi e tregon hapur në emision: Këtij personi që është shumë i njohur në mediat shqiptare i kam dërguar foto lakuriq…

Këngëtare, tekstshkruese, aktore, skenariste, moderatore e biznesmene, Rozana Radi është një nga femrat më të dashura për shqiptarët që me këngët e interpretimet e saj ka emocionuar një publik të tërë. Rozana ka qenë e ftuar së në emisionin e Roza Latit, e cila i ka bërë një pyetje shumë …

Artikulli i plotë »

(VIDEO) : Ermal Mamaqi ‘ngacmon’ publikisht këngëtaren Mimoza Shkodra, shikoni çfarë i tha …

ë fundi, Ermali publikoi një video, në të cilën shihet në veturë teksa po dëgjonte muzikë. Ishte pikërisht kënga “Dashni” e kënduar nga çifti më i ri në estradë, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu. “Goca bëni tagg të dashurin tuaj nëse është më i bukir se @seldi__qalliu ???????? Avash mi …

Artikulli i plotë »

I gjithë publiku u befasua kur ndodhi ky moment n’Kosovë Show (Video)

Këtë javë në emsionin n’Kosovë Show të Shpetim Deskut, të ftuar janë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Shqipe Pantina, Faton Topalli, Mytaher Haskuka dhe këngëtarja nga Shqipëria, Xhesika Ndoj.Sikruse herave të tjera edhe ky emision nuk ka kaluar pa momente interesante dhe të nxehta, njoftonGazeta NewBorn.Por publiku u befasua derisa Xhensika …

Artikulli i plotë »