Thursday , 22 February 2018

ShowBizi

Skandal: Çmendet Kallashi, i la të gjithë gojë hapur, ja me cilin politikan shqipëtar e bëj rregullisht , nuk do ta besoni se kush është, shikoeni (Video)

Kallashi, ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, nuk do ta besoni se kush është, Kallashi si valltare e njohur dhe me format e saj provokuese, gjithehere ka joshur publikun. Publikut u ka interesuar se me cilin person eshte ne lidhje apo me cilin bën marrëdhënie,tani zbulohet se kush …

Artikulli i plotë »

Do të habiteni, Zbulohet një sekret i madh nga Genta Ismajli (Pamje)

Sa shumë ka ndryshuar ndër vite këngëtarja Genta Ismajli. Vërtet shumë. Sot, duket ndryshe. Edhe në fillim të karrierës ishte e bukur e atraktive, por pamja e saj është transformuar dukshëm, shkruan “Kosovarja”.Këngëtarja ka realizuar disa operacione plastike, që megjithatë asnjëherë nuk i ka pranuar publikisht.Genta e ka ndryshuar shumë …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive : Kallashi thotë që s’ka të brendshme, Iva Aliko i fut duart dhe…(18+VIDEO)

“Zonë e Lirë” sonte me “pullë të kuqe”. Moderatori Arian Çani ka vendosur të “çmendë” publikun mbrëmjen e sotme pasi ka ftuar dy femrat e shoëbiz-it shqiptar të cilat gjithmonë provokojnë me fotot, videot apo deklaratat e tyre. Sikur të mos mjaftonte Iva Aliko me transparencën e saj në kulm …

Artikulli i plotë »

ZIDANE POSTON FOTON ME FAMIJEN E TIJ, POR GJESTI I DJALIT TË TIJ DO GËZOJË ÇDO SHQIPTAR

Fotot tradicionale familjare para pemës së zbukuruar për festat e fundvitit janë të shumta, por me sa duket ish-ylli i futbollit ka realizuar foton që do na pëlqejë më shumë. Ish-futbollisti Zinedine Zidane, tashmë trajner i klubit elitë Real Madrid, ka pozuar me gjithë familjen e tij për “kartolinën” e …

Artikulli i plotë »