Thursday , 22 February 2018

ShowBizi

E fundit dit zie per boten,vritet Erdogani… (Video)

Regjisori turk Ali Avci është arrestuar pas shfaqjes së trailerit te filmit “Zgjimi”,film ky i cili rindërton grushtin e dështuar të shtetit në Turqi. Ngjarjet e këtij filmi rrëfejnë se si do kishte shkuar situata nëse grushti i shteti do kishte rezultuar i suksesshëm.Skena finale shfaqet në fund të trilerit,ku …

Artikulli i plotë »

E Pabesueshme: Trondit Blero me deklaratën e tij e tregon arsyen e ndarjes me Teutën, “ U ndava nga ajo se e kuptova që Teuta më….

Çifti Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi, tashmë janë shumë larg njëri tjetrit. Por edhe sot cdo informacion mbi jetën e tyre flitet menjëher në media. Edhe pse Blero vazhdoi jetën e tij dhe sot gjendet në prehër të një të dashure të re, publiku është kurreshtar të di arsyet pse …

Artikulli i plotë »

Këngëtari shqiptar ‘ngeli’ pas të pasmeve të Rashelit, Luana e turpëron në sy të publikut (Video)

Këngëtari shqiptar ‘ngeli’ pas të pasmeve të Rashelit, Luana e turpëron në sy të publikut….Mbremjen e kaluar në emisionin e moderatores së njohur Luana Vjollcës, “Shiko kush luan” kanë qenë të ftuar personazhe mjaft të pëlqyer për publikun. Dhe ajo që ra në sy shumë ka qenë vajza bukuroshe Rashel, …

Artikulli i plotë »

Çmendet Kallashi tregon në një intervistë, Ja sa e ka cmimin për një natë… (Video)

Shokuese: Çmendet Kallashi tregon në një intervist, ja sa e ka cmimin per nje nate…Në mediat shqiptare komentohet jashtezakonisht shume per bukurin terheqese dhe per format bombastike te saj, kallashi është një prej femrave më provokuese të estradës shqiptare, ku gjithmone eshte ne shenjester ne rrjetet sociale. Ajo në një …

Artikulli i plotë »