Tuesday , 20 February 2018

ShowBizi

EXLUZIVE / Ish-banori i ‘Big Brother’ zbulon se ku fshihen armiqtë e Adelajdës

Me datë 28 tetor në mëngjes kishte ndërruar jetë ish-konkurrentja e ‘Big Brother Albania 2’ dhe gazetarja Adelajda Xhamani. Shkak i vdekjes së Adelës ishte bërë ataku kardiak, të cilit nuk kishte mundur t’i përballonte. Ekipi i emisionit ‘Mirage’, i cili është prodhim i Lajmi.net. ka realizuar një storie për …

Artikulli i plotë »

Me siguri ju ka shpëtuar! Kjo gafë e Luanës do t’ju shkrijë së qeshuri! [VIDEO]

Emisioni i ri i Luanës “Shiko kush Luan” korri sukses të jashtëzakonshëm të shtunën të shkuar dhe kthehet sërish në ekranin e “Top Channel” ditën e nesërme. Ajo tërhoqi vëmendjen e shumë dashamirësve të televizionit por ashtu edhe në rrjetet sociale, mirëpo me siguri ju ka shpëtuar kjo gafë e …

Artikulli i plotë »

GBMC tha se Noizy i kishte borxh, këngëtarja i del në mbrojtje: Kur ai nisi muzikën, ti nuk..

GBMC nuk është një emër i panjohur në muzikën shqiptare. Përveçse ka realizuar disa këngë, bashkëpunime apo pjesëmarrje në festivale, ai njihet edhe për bashkëpunimin në albumin e parë të Noizyt. GBMC së fundmi ishte i ftuar në emisionin “Zonë e lirë” ku ndër të tjera u prezantua edhe si …

Artikulli i plotë »