Thursday , 22 February 2018

Lajme

Shikoni si Çmendet Ana Kabashi…Zhvishet ‘live’ në emision… (Video)

Ajo është pjesërisht aktive sa i përketë projekteve muzikore, por ato gjithmonë rezultojnë të suksesshme.Ana është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.E sonte ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Top Shoë”, në të cilin është shfaqur me një veshje mjaftë provokative.Madje kur ajo …

Artikulli i plotë »

Shikoni si Çmendet Ana Kabashi…Zhvishet ‘live’ në emision… (Video)

Ajo është pjesërisht aktive sa i përketë projekteve muzikore, por ato gjithmonë rezultojnë të suksesshme.Ana është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.E sonte ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Top Shoë”, në të cilin është shfaqur me një veshje mjaftë provokative.Madje kur ajo …

Artikulli i plotë »

Blero me Afronen dhe Taren janë në Suedi, por shpërthen Teuta në emision live, “Tara është e imja, Un dhe Adonisi së bashku me Taren do të….

Ndarja e Teutës me Bleron po vazhdon ende të komentohet në rrjetet sociale. Nga martesa me aktoren e njohur Teuta Krasniqi, këngëtari Blero ka një vajzë Tarën, e cila tashmë është e njohur në mediat shqiptare. Prindërit e Bleros jetojnë në Suedi, ndërsa ai ka udhëtuar bashkë me Tarën dhe …

Artikulli i plotë »

LAJM FANTASTIK: Bëni gati valixhen! Ambasada Gjermane jep lajmin e mirë për punëkërkuesit

Nëse keni dëshir të udhëtoni dhe të punoni në Gjermani? Sot ju njohim me një mundësi të artë që duhet t’a shfrytëzoni. “Ky program zbatohet prej Agjencisë Federale të Punësimit në Gjermani. Duke qënë se punësimi në fjalë është sezonal, maksimumi i qëndrimit dhe kontratës është 90 ditë dhe nuk …

Artikulli i plotë »