Thursday , 22 February 2018

Lajme

Po fotografonte veten duke u larë në ujëvarë, aksidentalisht shkrep imazhe të riut që prapa shpinës së saj po mbytej në ujë (Foto)

Një vajzë e cila po notonte në ujëvarën e njohur në Australi, aksidentalisht ka shkrepur foto të momentit kur një djalë mbytet në ujë derisa shokët e tij po mundoheshin ta shpëtojnë. Anneka Bading po përdorte kamerën GoPro për të filmuar dhe fotografuar veten dhe dy mikeshat e saj në …

Artikulli i plotë »