Tuesday , 21 November 2017

Lajme

Lindi pa krahë dhe prindërit e lanë në mëshirë të fatit, ndodh mrekullia me vogëlushen 2-vjeçare (Pamje)

Sytë e saj blu dhe buzëqeshja engjëllore janë tiparet e para që bien në sy nëse shihni fotografinë e Vasilina Knutsen, e ndërsa do të ulnit shikimin pak më poshtë do të kuptonit se vogëlushja 2-vjeçare është ndryshe, preferojmë ta quajmë fëmijë special, pasi i mungojnë të dyja duart dhe …

Artikulli i plotë »

Prekëse: Gruaja e sëmurë me kancer shfrytëzon momentet e fundit të jetës – përshëndetet me të birin me sindromën Down (Foto/Video)

Një grua e sëmurë rëndë është përballur me një situatë shumë të pakëndshme – ajo është përqafuar dhe përshëndetur për herë të fundit me birin e saj me sindromën Down.29-vjeçares Sammi Fox i kanë mbetur edhe pak ditë jetë, pasi u diagnostifikua me kancer…shtype reklamen per te shikuar videon dhe …

Artikulli i plotë »