Thursday , 23 November 2017

Lajme

“Punoi Sala se të ishte për ty…”/ Komentuesi e prek në sedër, Armina i kthehet dhe ia plas të gjitha

Armina Mevlani njihet për postimet e saj të shumta në rrjetet sociale dhe në shumicën e rasteve “masakrohet” nga ndjekësit. Në një foto të publikuar nga ajo, ku shihej e veshur me rozë dhe me mbishkrimin “Baby girl, in a barbie world”, dikush i komenton: Barbie girl se punoi Sala, …

Artikulli i plotë »

Për gjashtë vite nuk kishte konsumuar mish, pasi vendosi ta bëjë një gjë të tillë – ajo çfarë i ndodhi syve të saj shokoi të gjithë

Carly Fraser nga Kanadaja kishte vendosur të heq dorë nga mishi, dhe ta mbajë shpirtin gjallë me ushqim vegjetarian. Edhe pse e vetëdijshme që një vendim i tillë do të ndikojë drejtpërdrejt në trupin e saj, ajo as që kishte ëndërruar që një gjë e tillë do t’i ndodhë. Pas …

Artikulli i plotë »