Friday , 23 February 2018

Kuriozitete

FOTO/ Në avion ndodh gjithçka, do të mbeteni me të vërtetë pa fjalë kur t’i shihni

FOTO/ Në avion ndodh gjithçka, do të mbeteni me të vërtetë pa fjalë kTë gjendur në këto rrethana shumë udhëtarë bëjnë edhe gjeste të çuditshme nga këmbët e zhveshura tek çiftet që hidhen mbi njëri-tjetrin.Të çuditur nga këto gjeste udhëtarë të tjerë i kanë fotografuar ato për t’i shpërndarë më …

Artikulli i plotë »

Bëni dhëmbët më të bardhë në shtëpi në vetëm 3 minuta. 100% i vërtetuar efikasiteti

Impresioni i parë ndoshta bazohet dhe tek dhëmbët, prandaj nuk do ishte mirë të rrezikonit duke pasur dhëmbë të verdhë. Dhëmbët e bardhë janë një tregues i një shëndeti të përgjithshëm të mirë dhe kjo gjë do ju jap një vetëbesim të lartë. RecetaPërbërësit:Sodë bukeLimonPërgatitja:Në një enë hidhni një lugë …

Artikulli i plotë »

Kur Ka Qenë Hera E Fundit Që Ke Kryer Marrëdhënie Me Një Mashkull, Diellza Kolgeci Befason Me Përgjigjen e saj… (Video)

Ishte zgjedhur vajza më e bukur në Kosov në vitin 1996, kur ishte një vajzë e re dhe plot jetë. Ajo e tillë ka mbetur edhe tani, dhe që atëherë asnjëherë nuk është larguar nga jeta publike dhe të qenit pjesë e shoubizit shqiptar. Ndonëse shumë kush mund të ketë …

Artikulli i plotë »