Friday , 23 February 2018

Kuriozitete

Skandaloze. Kjo ndodhë vetëm në Kosovë. Gruaja gjysëm e zhveshur shkon për ngushllime në një rast vdekje (Foto)

Kjo fotografi tregon më së miri deri ku ka degraduar “emancipimi” i gruas kosovare.Fotoja që një lexues e ka dërguar në adresë të Magazina besohet se është bërë diku në një fshat të Drenices.Për më keq grupi i grave është fotografuar duke shkuar për ngushllime në shtëpinë e cila ka …

Artikulli i plotë »

Teston besnikërinë e të fejuarës aktore që ishte në gjendje të bënte gjithçka për një rol, zhgënjehet keq nga veprimet e saj (Video)

Një i ri nga Shtetet e Bashkuara gjatë një udhëtimi në Indi, ishte takuar me një vajzë simpatike me të cilën pas një kohe u fejua, dhe tani po planifikon të martohet me të.Vajza nga India është një aktore amatore e cila ëndërron të luaj në filma të Bollywoodit, ndërsa …

Artikulli i plotë »

Ndodh edhe kjo: Ditën e dasmës nusja shqiptare dehet dhe kafshon burrin, ja çka i bën vjehrra (Video)

Ajo që supozohej të ishte dita më e bukur e jetës së tyre, nuk ka shkuar ashtu siç mendohej për një çift në Korçë. Dhe fajin për këtë, mesa duket e ka pasur vetë nusja.Siç ka shpjeguar korrespondentja e Korçës në emisionin “Aldo Morning Show”, nusja 21-vjeçare është dehur aq …

Artikulli i plotë »