Friday , 23 February 2018

Kuriozitete

E fundit dit zie per boten,vritet Erdogani… (Video)

Regjisori turk Ali Avci është arrestuar pas shfaqjes së trailerit te filmit “Zgjimi”,film ky i cili rindërton grushtin e dështuar të shtetit në Turqi. Ngjarjet e këtij filmi rrëfejnë se si do kishte shkuar situata nëse grushti i shteti do kishte rezultuar i suksesshëm.Skena finale shfaqet në fund të trilerit,ku …

Artikulli i plotë »

Me ritme të këngës shqipe, Taulant Xhaka dhe e fejuara e tij e “kallin” atmosferën (Video)

Futbollisti Taulant Xhaka sot është fejuar me të dashurën e tij Arbnora Nuredini.Çifti ceremoninë e kanë mbajtur në privatësi mes miqve e familjarëve, ndërsa kanë postuar edhe fotografi, në momentin e ndërrimit të unazave.Por, ata kanë festuar sonte deri në orët e vona. Nën ritmet e këngëve shqipe ata i …

Artikulli i plotë »

Nervozohet Shpëtim Desku Thyen Tavolinën Kur Hyjn Zhutat Në Emision (VIDEO)

Nervozohet Shpëtim Desku Thyen Tavolinën Kur Hyjn Zhutat Në Emision (VIDEO)Emisioni i fundit nKosovë Show për vitin 2017 u përmbyll me vëllezërit Agaj, të njohur si zhutat. Ata hynë në emision të „paftuar“ dhe sollën një atmosferë të zjarrtë patriotike.Te ftuar të tjerë ishin këngëtari Xhela dhe Labinot Gashi, ku …

Artikulli i plotë »

Si është e mundur : Çani e pyet troç Rita Petron, a e ke bërë me vëllain tënd?…

Shkrimtarja Rita Petro është vënë në lupën e kritikave të ndjekësve të saj dhe publikut për poezinë e saj që flet për një raport seksual me vëllain.E ftuar në “Zonë e Lirë”, Rita Petro u është përgjigjur pyetjeve pa filtër të Çanit i cili nuk ka kursyer asgjë.Gjatë intervistës, Çani …

Artikulli i plotë »