Sunday , 25 February 2018

Burri zgjohet pas një dehje të rëndë, por pëson një shokim të rëndë nga gruaja e tij

“Ishte mbrëmja jonë e fundit në Bangkok dhe Cenek u deh shumë keq dhe ra në gjumë. Unë isha e mërzitur, kështu që shkova në Rrugën Khaosan para hotelit tonë dhe aty kishte shumë transeksualë. Pikërisht në atë moment më lindi ideja”, – shkruhet në përshkrimin e videos.Në klip, transeksualët mund të shihen duke argëtuar në shtratin, ku Cenek është duke fjetur, madje përpiqen që ta zgjojnë atë. Ai më në fund hap sytë dhe është i tronditur kur shikon se kush ishte pranë tij.“Nuk je Lenka. Çfare dreqin***? Ti nuk je e dashura ime. Çfare dreqin***? Jo, jo, Lenka, ku është Lenka?”, – bërtet ai.Klikoni ne reklamen me poshte dhe shiko pamjet: