Tuesday , 20 February 2018

Burri me detyroi ta bejme treshe ose do te…

Burri me detyroi ta bejme treshe ose do te ndahej prej meje!

Histori e pazakonte i ka ndodhur nje gruaje Shqiptare e cila ishte e martuar me nje burre nga Ferizaji qe jetonte ne zvicerr ajo tregon historine e saj duke shpjeguar se si ka ndodhur e gjith ngjarja. Nje nate burri ishte pire ne nje diskoteke te Zyrihut dhe vjen me nje shoke ne banesen ku jetonim Un mendova se me kishte marrur per grua si gjith femrat qe po martohen jashte vendit por burri im sic duket kishte marre lek nga dikush qe erdhi per te bere treshe, Ajo qe me vuri ne siklet ishte kur filloi te zhvishet personi qe nuk e njihja…Per te vazhduar kliko ne Reklame