Thursday , 22 February 2018

Burri e pyet ku je? Ajo i dergon foto por shikoe se cfar zbulon aj.. (Video)


Ka zbuluar se e dashura e tij e tradhtonte falë një detaji të vogël që me siguri askush nuk do ta kishte vënë re. Por atij nuk i ka shpëtuar.

E dashura e tij e quajtur Jackie, ishte larguar nga qyteti për disa ditë dhe pasi ka arritur në hotel i ka shkruar të fejuarit duke i dërguar edhe disa foto me bikini dhe topless. Por vëmendja e djalit ka shkuar tek një detaj në fotografinë e dytë….shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: