Thursday , 22 February 2018

Burri akuzon gruan në emision: Punon në lokale nate në Zvicër/ Ja ç’i thotë ajo


Dy ish-bashkëshortë janë konfliktuar gjatë ditës së sotme në emisionin ‘Me zemër të hapur’, për shkak të kujdestarisë së vajzës 7-vjeçare që ata kanë pasur nga martesa së bashku. Në studion e emisionit është paraqitur Mariglen Greca nga fshati Baldushk i Tiranës, i cili pretendon se ish-bashkëshortja e tij Flutura punon në lokale nate në Zvicër dhe nuk kujdeset siç duhet për vajzën e tyre.Pas divorcit të tyre në vitin 2016, gjykata i ka lënë kujdestarinë nënës, ndërsa babait detyrimin të paguajë 60 mijë lekë të vjetra në muaj dhe ta takojë çdo të diel nga katër orë. Por Marigleni pretendon se Flutura nuk e lë që ta takojë vajzën dhe sipas tij, madje ajo ka..shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: