Thursday , 22 February 2018

Befason Ledri, tregon femrën që e ka fiksim dhe s’e zuri dot (Video)


Ledri Vula, ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb” në Abc News.
Në këtë intervistë ai ka treguar të gjitha të zezat e tij, shkruan Blitz.al.
Reperi është pyetur nga gazetarja, se cila është ajo vajzë e showbiz-it që nuk e ka kapur dot.
“Rihanna”- përgjigjet ai, por duke u pyetur më tej për një vajzë shqiptare, reperi ka thënë duke qeshur:
“Nuk ka Rihanna shqiptare”.
Epo mesa duket çunat shqiptare, nuk krahasojnë asnjë femër me Ririn…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: