Thursday , 22 February 2018

Befason gruaja e Sinan Hoxhës, e thotë haptas se…


Andrra është e vetmja femër në familjen e ngushtë të saj mes Sinanit dhe djalit.
Për Andrrën të dy janë personat më të rëndësishëm, përcjell ORAinfo.
Një foto ka publikuar ajo ku shihen Sinani me djalin.
Mbishkrimi i Andrrë është ai që mori vëmendje: ‘my boys’ ka shkruar ajo…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: