Monday , 19 February 2018

Admin

Mësohet identiteti i të vdekurit në aksidentin që ndodhi para pak çasteve në Tetovë (FOTO)

Aksident I rëndë ku një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka marrë lëndime të rënda ka ndodhur sot rreth orës 16 e 40 minuta në rrugën regjionale Shkup-Tetovë në afërsi të mbikalimit për në fshatn Debërcë. Sipas informacioneve të para, mësohet se në veturë kanë qenë dy persona.Personi …

Artikulli i plotë »

U martua me të për para, kur i vdiq burri mbeti e shokuar kur e kuptoi çfarë kishte “trashëguar” (Foto/Video)

Sandrin ishte marrë me biznesin e patundshmërive dhe e dinte me saktësi se sa shumë “vlente” Marsel. Kështu vendosi të martohet me të, por çfarë përjetoi më vonë nuk e kishte besuar se do t’i ndodhë në jetë, transmeton Telegrafi. Marsel Amfi kishte bërë një jetë modeste. Shtëpia e tij …

Artikulli i plotë »

E frikshme: “Anonymous” tregojnë se pse Lufta e Tretë Botërore mund të fillojë sivjet (Video)

Grupi i hakerave “Anonymous” ka pretenduar se Lufta e Tretë Botërore do të shpërthejë këtë vit apo tjetrin për shkak të tensioneve në gadishullin Korean. “Përgatituni për atë që vjen më pas”, paralajmëroi grupi në një video të publikuar në kanalin e tyre në YouTube, pasi sugjeroi se një konflikt …

Artikulli i plotë »