Wednesday , 24 January 2018

admin

Befason Ramush Haradinaj: Për këto arsye u vra Oliver Ivanoviqi (Video)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se ekzistojnë disa motive të mundshme të vrasjes së liderit të Iniciativës Qytetare SDP, Olliver Ivanoviq, por ka shprehur bindje se vrasja e liderit serb të Kosovës nuk është bërë nga shqiptarët.Në një interivstë për Televizionin Kombëtar të Kroacisë – HRT, Haradinaj deklaroi …

Artikulli i plotë »

http://albapress.info/sherr-ne-club-in-e-tiranes-djemte-e-noizyt-shperthejne-ne-grushta-e-shkelmime-video/

Një tjetër video është zbuluar e cila kap momentet pas ndodhjes së tragjedisë së kësaj pasditeje në Tiranë, ku Aldison Beluli qëlloi për vdekje me armë 21 vjeçaren Ariela Murati. Video tregon momentet kur e reja qëndron e shtrirë përtokë, pa ndjenja dhe e mbuluar në gjak. Në sfond dëgjohet …

Artikulli i plotë »