Wednesday , 24 January 2018

admin

ZIDANE POSTON FOTON ME FAMIJEN E TIJ, POR GJESTI I DJALIT TË TIJ DO GËZOJË ÇDO SHQIPTAR

Fotot tradicionale familjare para pemës së zbukuruar për festat e fundvitit janë të shumta, por me sa duket ish-ylli i futbollit ka realizuar foton që do na pëlqejë më shumë. Ish-futbollisti Zinedine Zidane, tashmë trajner i klubit elitë Real Madrid, ka pozuar me gjithë familjen e tij për “kartolinën” e …

Artikulli i plotë »

Shpërthen Aferdita Dreshaj, ofendon rëndë Shpatin, Ai është si një fëmijë, ai nuk meriton një femër si unë..(Video)

Aferdita Dreshaj, ofendon rëndë Shpat Kasapin, Ai është si një fëmijë, ai nuk meriton një femër si unë, e zura duke më tradhtuar me….Afërdita Dreshaj ishë e fejuara e Shpat Kasapit, ka hedhur akuza te renda drejt ti, duke e quajtur një fëmijë, dhe se nuk ishte i duhuri për …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditëse, Vritet i forti i qytetit me 10 plumba së bashku me dy shokë (Kujdes Pamjet)

LAJMI FUNDIT: Vritet i forti i qytetit, Berisha me 10 plumba së bashku me dy shokë…Është vrarë biznismeni shqiptarë (A.B) Trupi i Berishes, është gjetur së bashku me trupat e tre të tjerëve në një autostradë, sipas të dhënave të policisë janë në kërkim të dyshuarve ku po mundohen ta …

Artikulli i plotë »

Çmendet Rozana Radi e tregon hapur në emision: Këtij personi që është shumë i njohur në mediat shqiptare i kam dërguar foto lakuriq…

Këngëtare, tekstshkruese, aktore, skenariste, moderatore e biznesmene, Rozana Radi është një nga femrat më të dashura për shqiptarët që me këngët e interpretimet e saj ka emocionuar një publik të tërë. Rozana ka qenë e ftuar së në emisionin e Roza Latit, e cila i ka bërë një pyetje shumë …

Artikulli i plotë »