Thursday , 22 February 2018

Albulena nga Ferizaji: Me shpesh e beje me bjehrrin e kunatin se sa me burrin!


Albulena nga Ferizaji: Me shpesh e beje me bjehrrin e kunatin se sa me burrin!

Rrefimi i Albulenes nga Ferizaji po cmend gjith Shqiptarine ajo rrefen historine e saj per portalin tone, ku sipas saj ajo prej dites qe eshte martuar kishte bere sex me burrin vetem 3 her dhe burri i saj ka ikur per ne Zvicerr me pun dhe nuk vjen per pushim ka gati 1 vit ajo nga mungesa e saj seksuale ka filluar te beje her me vjehrrin e her me kunatin…per te vazhduar kliko ne reklam!