Thursday , 22 February 2018

Aksidentohet tragjikisht familja shqiptare, vdesin dy prindërit dhe njëri nga fëmijet e tyre


Një fëmijë i vogël dhe prindërit e tij kanë humbur jetën sot pasdite në aksident të rëndë automobilistik rreth dhjetë kilometra nga Dellçeva.
Në këtë aksident, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë 32 vjeçari D.D. i cili i jepte makinës, bashkëshortja e tij 27 vjeçare dhe biri i tyre 2 vjeçar….shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam: