Sunday , 25 February 2018

Adelina Tahiri edhe Biznismeni maqedonas, a jeni gati ti shikoni videot e tyre bombastike sapo u publikuan nga ish i dashuri Adelines…(Pamje)

Opsss / Adelina Tahiri edhe i fejuari maqedonas, a jeni gati ti shikoni videot e tyre bombastike sapo u publikuan nga ish i dashuri Adelines…Adelina Tahiri më në fund u shfaq në publik me të fejuarin e saj maqedonas. Këto ditë këngëtarja e njohur Adelina Tahiri po vazhdon të jetë në kryelajm për fejesën e saj me biznesmenin e njohur maqedonas. Por tani vet i dashuri i Adelinës ka publikuar disa foto dhe video joshëse ku kan kaluar momente romantike, shtypni posht reklamen dhe pas 2 sekondash ju hapet kjo video bombastike: